Bahçe ve Mobilya Minderleri

Bahçe ve Mobilya Minderleri

Bahçe ve Mobilya Minderleri

Koltuk ve Bank Minderleri Bank sandalye minderi

Bahçe, Restaurant, cafe, çay bahçeleri, plaj, otel, kreş, spor salonu, spor merkezleri, fitnes salonları, SPA merkezleri, kapalı açık yüzme havuzları dayanıklı kumaştan üretilmiş bank Minderlerleri birçok renk seçeneği mevcuttur.

Bağcıklar, bank minderinin sabit durmasını sağlar.bank minderi, her iki tarafı da kullanılabileceği için uzun ömürlüdür.

Minder, bahçe mobilyası minderler sizin bahçe ve balkonlarınızdaki oturma alanlarını konforlu hale getirmenize yardımcı oluyor.

Bazı minder çeşitlerinin temizleme kolaylığı sağlayan fermuarlı minder kılıfı kullanılıyoruz.
Bu sayede lekelenen kumaş kolayca çıkarılarak makinede veya elde yıkanabiliyor.

Minder Kumaşlarımız renklendirilmesinde mobilyalarla uyum ve bahçe dekorasyon modasına uyum konuları göz önünde bulunduruluyoruz.

Modaya uygun rengârenk kumaşlarla döşenmiş minderler tek renkli tasarımların yanı sıra desenli tasarımlar da oldukça dikkat çekiyor.

Büyük şehirlerin resimlerinin kolajlandığı modern kumaşlar, bahçe dekorasyonunda her dönem tercih edilen çizgili ve kareli kumaşlar,

deniz ve havuz kenarlarına uygun çapalı dümenli desenlere sahip minder kumaşı,
baharın canlılığını taşıyan çiçekli kumaşlar ürünlerin kaplanmasında kullanılan desenli kumaşlar arasında yer alıyor.

Minderlerimiz mobilyalar için üretilen minder dekorasyon ürünlerinin pek çoğunda mobilyaya sabitlemek ve kaymasını önlemek için minderlerde bağcıklar bulunuyor.

Minderler Kolayca bağlanabilen ip veya kumaş bağcıkları istediğiniz zaman yine kolayca açabilirsiniz.
Sandalye, tabure gibi eşyalar için üretilen ürünlerde çoğunlukla tek parça sert veya orta sertlikte 32 dns gri sünger kullanılıyoruz.

Şezlonglar ve salıncaklar için çoğunlukla 32 dns gri tek parça sünger kullanılırken, yere koyabileceğiniz kabarık ürünlerde elyaf ve kırpma sünger daha çok tercih ediliyor.

İhtiyacınızı yerinde belirliyor, ücretsiz keşif yapıyoruz…
Tüm ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız…
Merkez Ofisimiz Bodrum Migros Karşısında
Atölyemiz İçmelerde faaliyettedir.