Klasik Tente

Klasik Tente

Klasik tente, ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile birlikte, paslanmaz veya alüminyum akşamlara sahiptir. Standart klasik tente modellerinde motor bulunmamakla birlikte, isteğe bağlı olarak motor aksamı da takılmaktadır.

Üründe kullanmış olduğumuz akrilik kumaşlar garantili olmakla birlikte, yurt dışından ithal edilmektedir.

İsteğinize bağlı olarak, motor, rüzgâr sensörü, eğim ayar mekanizması eklene bilmektedir. Rüzgâr sensörü, tentenizin rüzgârdan korunma kontrolünü otomatik olarak gerçekleştirmektedir.

Spot ışık, tentenizin mekânınızla hoş bir uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Eğim ayar mekanizması, gölgelenmesini, istediğiniz alana doğru eğim vermenizi sağlar.

Klasik Tente Modelleri

Klasik tente modellerinin renk seçenekleri isteğinize bağlı olarak üretilmektedir. Her renk ve her modelde tasarlanabilen klasik tente, mekânlarınıza katacağı şıklık ile kalitenizi bir adım öne taşıyacaktır.

Klasik Tente Fiyatları

Klasik tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda klasik tente ’de kullanılacak akşamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Klasik tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için, aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz keşif, zamanında montaj… İhtiyacınızı yerinde belirliyor, ücretsiz keşif yapıyoruz…