Hakkımızda

Bodrum Eskici Tente Branda

1994′ den bu yana sürekli büyümeyi hedef alan, kalite ve özenli isçilikten hiçbir şekilde ödün vermeyen, alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden ve vizyonunu her geçen gün genişleterek yoluna devam eden, sektörünün öncü firmalarından olan Bodrum( Eskici Tente Branda & Döşeme, branda) ve Döşeme Sistemleri, Müşteri memnuniyetini her zaman kendine en önemli ilke edinmiştir…

Her biri kendi alanında uzman, profesyonel kadromuzla zamanında teslimat, teslimat sonrasında aninde teknik servis güvencesi ve geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan, BODRUM ESKICI TENTE BRANDA, branda ve Döşeme Sistemleri, ayni zamanda sektörüyle ilgili Dünya çapındaki gelişmeleri takip ederek siz değerli müşterilerimiz için gerekli gördüğü tüm yenilikleri ülkemize getirerek bünyesine katmaktadır.
Bodrum Şemsiye

Bodrum Eskici Tente Branda her isimizi Profesyonel donanım, deneyimli ve uzman kadro ile kaliteli ürün anlayışıyla tamamlarız…

İslerimizde her zaman sağlamlığa önem vermekle birlikte, özellikle ürünlerimizde kaliteye dikkat ederiz. Satış sonrası hizmette yine Bodrum Eskici Tente Branda farkını sunarak, bakim ve onarım hizmetlerini de yine ayni güvence ve sağlamlıkla gerçekleştiririz.

İste bu yüzden Bodrum Eskici Tente Branda kurulduğu günden bu yana pratik, modern ve kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak tüm islerinde tam güvence vermektedir.

Bodrum Eskici Tente Branda kendine ilke edindiği özelliklerin başında gelen sinirsiz hizmet ve bol çeşit ile vitrinleriniz, bahçeleriniz, evleriniz yağmurdan ve güneş ısınlarından korunur, işyeriniz son derece estetik, modern ve zengin bir görünüm kazanır.

Kafe, restoran, çay bahçeleri, tentelerimizle daha geniş mekânlara dönüşecek, yağmur ve Güneş ışınlarından korunacak. İs yerinizle çevreniz estetik, modern ve zengin görünüme kavuşacaktır.

Geniş cepheli kafe, çay bahçesi, restorana teras gibi mekânlarınız için çift yöne acilimle, mafsallı tentelerimiz en doğru seçiminiz olacak.

Özel Alüminyum profillerle, titizlikle ürettiği tente çeşitleriyle, uzman kadromuz tarafından özenle monte edilmiş sik, Sağlam tente Eskici Tente Branda güvencesiyle Yapım sonraki hizmet anlayışı ile kurulduğu günden bu yana sağlamlık, kalite ve güvenirlik ilkesinden asla ödün vermemiştir.

Hoteller, Restoranlar, Çay Bahçeleri, Kafeteryalar, Pastaneler, Havuz Kenarları, Teras ve Bahçeler Bodrum Eskici Tente Branda üstün hizmet anlayışı ile sunduğu kaliteli ve sağlam tenteleriyle yazlıklarınıza, villalarınıza, evlerinize ferahlık, serinlik ve kesinlikle estetik bir görünüm kazandıracak.

Üstelik gölgelik aradığınız her yerde Bodrum Eskici Tente Branda size sunduğu ayrıcalıktan yararlanmanın keyfini çıkaracaksınız.

Ücretsiz keşif, zamanında montaj… İhtiyacınızı yerinde belirliyor, ücretsiz keşif yapıyoruz…

Tüm ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız…

Merkez Ofisimiz Bodrum Migros Karşısında

Atölyemiz İçmelerde faaliyettedir.

Telefon No: 0 252 316 84 34
GSM: 0 553 433 87 21