Oto Park Tentesi Bodrum

Oto Park Tentesi Bodrum

Otopark Çadırı – Garaj Brandası Bodrum

Mevsimlerin her geçen yıl yeniden şekillenmesi ani sağanak ve dolu yağışlarının sıklaşması şeklinde kendisini göstermektedir.

Bununla birlikte ülkemizde alışık olmadığımız bu yağış sistemi yanında hortumlar ve fırtınalar da herkes için ciddi tehlikelerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Özellikle açık alanlarda park yapılan araçlar beklenmedik hava koşullarından ve güneşten oldukça fazla zarar görmektedir.

Velioğlu Tente olarak araç sahiplerinin bu hava koşullarından göreceği zararları ortadan kaldırmak için otopark çadırı geliştirdik. Yeni nesil garaj tipi araç brandası kullanılarak dolu, yağmur ve fırtınalı havalarda araçlarınıza zarar gelmesi önlenebilmektedir.

Otopark çadırı kullanılarak araçlarınızı ev, işyeri ve gittiğiniz her yerde koruma altına alabilirsiniz. Özel tasarım araç brandaları ve otopark çadırları ile araçlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde müşterilerimizin önceliklerine göre tasarımlar yaparak en kaliteli ürün ve hizmetleri vermek için çaba harcıyoruz.

Otopark Çadırı Nedir?

Otopark çadırı açık alanlarda araçların bırakıldığı noktalara çelik destek sistemler kullanılarak kısa sürede inşa edilebilin ve araçların güvenli bir şekilde kalmasını sağlayan çadırlardır.

Otopark çadırı dolu, güneş, fırtına ve yağış gibi sert koşullara dayanabilecek özel brandalar kullanılarak imal edilmektedir. Yeni nesil garaj tipi araç brandası kullanmak da bu tür sert koşullarda önemli bir koruyucu görevi görmektedir.

Aracınızı her yerde korumaya alabilmek için portatif otopark çadırı da yapılabilmektedir.

Aracınıza özel olarak dikimi yapılan portatif otopark çadırı araçların bagajında küçük bir yer tutacağından araçta taşınarak beklenmedik hava değişimlerinde pratik olarak aracı kaplayarak korumaya almaktadır.

Ülkemizde sürekli olarak değişen hava koşullarında araçlarınızı güvenli bir şekilde tutmanızı sağlayan çözümler üretiyoruz. Bu kapsamda aracınıza ve talebinize uygun otopark çadırları imal ediyoruz.

Üretici ve imalatçı firma olarak otopark çadırlarında en uygun fiyat garantisini müşterilerimize sağlıyoruz.

Otopark çadırı oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Portatif otopark çadırı araçlarda taşınarak her yerde kullanılabilmektedir.

Otopark Çadırı Kullanım Alanları

Aynı şekilde yeni nesil garaj tipi araç brandası da hem kapalı alanlardan aracı toz, akıntılar ve darbelerden korur hem de açık alanlarda güneş ve dolu gibi hava koşullarına karşı ciddi bir koruma sağlamaktadır. Otopark çadırı açık ve kapalı otoparklarda rahat bir şekilde kullanıma uygundur.

Otopark çadırı site otoparklarına, resmi kurumların otoparklarına, okul ve hastane gibi alanlara, bahçelere ve müstakil evlerde uygun alanlara kısa sürede kurularak araçların park edebileceği güvenli alanlar oluşturulmaktadır.

Otopark çadırı modellerimiz ve sunduğumuz diğer hizmetler hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Her türlü araca uygun ve her alanda kurulumu yapılan otopark çadırı modellerimiz bulunmaktadır.

Müşterilerimiz için özel tasarımlar yapabildiğimiz gibi müşterilerimizce talep edilen otopark çadırı tasarımlarını da özenle yerine gerçeğe dönüştürüyoruz.

Otopark Çadırı Modelleri

Otopark çadırı modelleri araçların boyutuna ve kaç aracın aynı anda park edilerek güvenliğinin sağlanacağına göre değişmektedir. Otopark çadırı modelleri öncelikle taşınabilir ve sabit olmak üzere iki çeşittir. Sabit kurulumu yapılan tenteli, körüklü tenteli, mafsallı ve kubbeli otopark çadırları bulunmaktadır. Taşınabilir olarak imal ettiğimiz garaj tipi araç brandası ve kapalı garaj brandası şeklinde dayanıklı modeller bulunmaktadır. Kapalı garaj brandası modellerinde üstten geçirmeli modeller bulunmaktadır.

Kapalı garaj brandası daha çok aracın tavandan akmalara, toza ve sürtünme gibi darbelere karşı korunması için tercih edilmektedir. Garaj tipi araç brandası modelleri ise her yerde kullanılabilen ve basit bir şekilde araca uygulanabilen modellerdir. Araba garaj brandası nem, ısı ve darbelere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Açık ve kapalı alanlarda araçlarınızı gönül rahatlığı ile park edebileceğiniz otopark çadırı modellerini üretiyoruz. Otopark çadırı imalatında en kaliteli branda ve malzemeleri kullanarak kalitemizden ödün vermeden memnuniyetinizi kazanmayı hedefliyoruz.

Aracınız için kurmak istediğiniz otopark çadırları için ücretsiz keşifler yaparak en uygun modeller hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz.

Otopark Çadırı Fiyatları

Garaj tipi araç brandası fiyatları ile kapalı garaj tipi araç brandası fiyatlarının belirlenmesinde aracın ebatları ön planda tutulmaktadır. Garaj tipi araç brandası fiyatları belirlenirken sabit veya portatif olma özellikleri de maliyetlerde etkili hususlardır. Aracınız için en doğru otopark çadırı ve araba garaj brandası özelliklerini ve de fiyatlarını firmamızın iletişim kanallarını kullanarak öğrenebilirsiniz.

Garaj tipi araç brandası fiyatları konusunda en uygun fiyat tekliflerini müşterilerimize sunarak memnuniyetlerini kazanmayı hedefliyoruz. Velioğlu Tente olarak en kaliteli otopark brandalarını kullanarak deneyimli ekiplerimizle garantili bir işçilik hizmetiyle otopark çadırı ve yeni nesil garaj tipi araç brandası imal ediyoruz.

Müşterilerimize bu kapsamda en uygun koşullarda hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimizin otopark çadırı taleplerinde vermiş oldukları bilgiler ışığında en uygun fiyatlarla maliyet çalışmaları yapıyoruz. Müşterilerimize hem malzeme hem de işçilik gibi konularda üst düzeyde kolaylıklar sağlıyoruz.