Şemşiye İmalatı

Şemşiye İmalatı

Şemşiye İmalatı

Şemsiye modelleri, çok amaçlı kullanılabilmektedir. Temel amacı güneş yağmur, kar gibi hava şartlarından koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda baskılı şemsiye modelleri sayesinde, firmanızın reklamını rahatlıkla yapabilir ve çevredeki insanların dikkatini çekebilirsiniz.

Şemsiyeler görünümleri ve renkleri itibariyle kullanıldıkları ortamlara şıklık katar. Ebatlarına göre farklı özellikler sunan şemsiyeler, günümüz kafelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Boyutlarına bağlı olarak, tekli masalar veya birden fazla masa için tam koruma sağlayabilirsiniz.
Şemsiye Özellikleri

Şemsiye, 8 kollu olmakla birlikte gövdesi alüminyum ile dayanıklı hale getirilmiştir. Rüzgâra dirençli yapıları sayesinde deforme olmadan uzun yıllar kullanım imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda kullanılan branda kumaşı sayesinde güneşe karşı renk solmazlık dayanıklılığı uzun yıllar devam etmektedir.

Şemsiye gövdesine bağlı mermer portatif bir ayak bulunmaktadır. Tekerlekli ayakları sayesinde istenilen yerlere sürükleyerek kolaylıkla taşınması sağlanmaktadır. Sanformu kumaşı sayesinde, şemsiyenin altında güneş ışınlarından tam koruma sayesinde rahatlıkla dinlenebilirsiniz. Şemsiyeler, renk bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir, hemen hemen her renk şemsiye üretimi gerçekleştirilmektedir.
Şemsiye Fiyatları

Şemsiye fiyatları, ürünün ebatlarına göre değişmektedir. Aynı zamanda kullanılacak branda kumaşı, baskılı olup olmayacağı, ürün adetleri de şemsiye fiyatları konusunda belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. İletişim adreslerimizden hemen bizlere ulaşabilir ve hayallerinizdeki şemsiyeler için fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

İhtiyacınızı yerinde belirliyor, ücretsiz keşif yapıyoruz…
Tüm ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız…

Merkez Ofisimiz Bodrum Migros Karşısında
Atölyemiz İçmelerde faaliyettedir.